Kamera Owlet Cam 2

Owlet vyslyšel přání rodičů! Nová kamera Cam 2 je ještě nabitější funkcemi, které vám usnadní úděl rodičovství. Má styl a eleganci a díky různým barevným variantám krásně zapadne do dětského pokoje. Stále budete moci využívat funkce, které jste si oblíbili u Cam 1, nově jsou navíc k dispozici také videoklipy, upozornění na pláč a technologie prediktivního spánku. Tyto nové funkce Vám pomohou lépe poznat chování a potřeby vašeho děťátka a podpořit jeho rozvoj.

 

Technologie prediktivního spánku

Děťátko potřebuje spánek mnohem častěji, než dospělý člověk. Funkce prediktivního spánku zohledňuje věk dítěte a délku jeho předchozího spánku aby vám pomohla určit vhodnou dobu, kdy je dítě opět připraveno si zdřímnout. 

Uživatelé mohou do aplikace zadávat údaje o spánku děťátka a ta pak na základě jeho vývojového stádia vašeho dítěte a spánkových trendů vypočítá, kdy je ideální doba ho opět uložit, aby již bylo připraveno na další spánek, ale ještě nebylo přetažené. 

Pomůže vám také určit dobu, kdy by děťátko mělo začít vysílat spánkové signály, abyste je snáze postřehli a mohli na ně reagovat. 

 

 

Upozornění na pláč

Miminka ve spánku často vydávají různé zvuky. Ne o všech je však nutné vědět a reagovat na ně. Díky nové  funkci  Upozornění na pláč můžete filtrovat zvuky, které nevyžadují vaši pozornost a získat tak další cenné chvilky spánku navíc. Zároveň však máte jistotu, že budete upozorněni v případě, že vás děťátko opravdu potřebuje. Citlivost lze upravit přímo v aplikaci tak, aby typy a množství upozornění přesně vyhovovalo potřebám miminka i celé rodiny.

 

 

Videoklipy

Pláč není jediným způsobem,kterým s námi miminka komunikují, mají mnoho různých prostředků, jak požádat o různé věci, k uspokojení svých potřeb. Když je vaše dítě v jiné místnosti, můžete tyto signály, kterými se vás snaží oslovit, snadno přehlédnout, takže když pak začne plakat, není úplně jasné proč. S novou funkcí  Videoklipy však získáváte tu výhodu, že se můžete podívat, co vaše dítě dělalo těsně předtím, než začalo plakat. Cucalo si prstíky a mlaskalo rty? Pak má možná hlad!

Děti mohou plakat také ze spaní. Záznam okamžiku těsně předtím, než pláč začal,  vás může uchránit od toho, abyste miminko svou reakcí nevzbudili zbytečně. Videoklipy jsou uchovávány po dobu 7 dní – můžete si je stáhnout a navždy zachytit vzpomínky, například ranní chichotání nebo první slůvka.

 

Michelle Smith
Michelle Smith je registrovaná specialistka na spánek a pedagožka péče o novorozence se specializací na trénink spánku dětí, podporu kojení a péči o novorozence a vícerčata. Má více než desetiletou klinickou praxi v oblasti spánkové medicíny a nabízí poradenství v oblasti behaviorálních postupů a spánkové hygieny. Michelle je maminkou dvojčat – holčiček a chlapce blízkého věku. V jednu chvíli měla doma tři obsazené postýlky a rychle si uvědomila, jak důležité je budovat zdravé spánkové návyky novorozenců a batolat a jak zásadní to může být pro přežití a zdravý rozum rodičů. Rozhodla se zaměřit svou kariéru na proaktivní řešení spánku pro chronicky nevyspalé rodiny.

Nákupní košík
Přejít nahoru