Balení obsahuje nabíjecí základnu, sensor, dvě velikosti ponožek (každá pro levou i pravou nožičku), uživatelskou příručku, adaptér a napájecí kabely.

Chytrá ponožka využívá ověřenou a bezpečnou technologii pulzní oxymetrie ke sledování tepové frekvence a hladiny kyslíku vašeho dítěte. Sensor zasílá údaje o tepové frekvenci a hladině kyslíku vašeho dítěte základně, která je následně přeposílá do aplikace vašeho telefonu.

Chytrá ponožka a základna jsou propojeny přes Bluetooth. Připojení k Wi-Fi je potřeba pouze v případě, že chcete údaje sledovat v aplikaci svého telefonu. Primárním oznamovacím systém je základna, takže pokud se přeruší připojení k WiFi nebo se vypne telefon (případně jej vůbec nemáte), základní stanice vás přesto upozorní, pokud sew sledované hodnoty odchýlí od přednastavené normy. I když připojení k WiFi není nutně vyžadováno, přispívá k lepšímu uživatelskému zážitku. Použití HotSpotu se nedoporučuje.

Chytrá ponožka Owlet Smart Sock 3 je vhodná pro většinu dětí do osmnácti měsíců (do 13,5 kg). Balení Smart Sock 3 plus obsahuje látkové ponožky, které jsou vhodné pro děti do pěti let (do 25 kg), lze je dokoupit také samostatně v rozšiřující sadě.

Ano! Owlet Smart Sock má nízký profil a vejde se i pod běžnou ponožku. Ujistěte se však, že je chytrá ponožka správně nasazena a je v přímém kontaktu s nožičkou dítěte, aby mohla správně fungovat. Zkontrolujte také, že ponožka či dupačky nasazené přes Owlet Smart Sock nejsou příliš těsné a dítě má dostatečný komfort.

Ano, látková ponožka by se měla pravidelně prát ručně či v pračce v režimu jemného prádla za pomocí šetrného pracího prostředku. Před praním nezapomeňte z ponožky vyjmout sensor. Pro zachování ideálních vlastnosti Owlet Smart Sock doporučujeme ponožku prát alespoň jednou týdně nebo dle potřeby. Následně ji nechte uschnout na vzduchu. Nevkládejte ponožku do sušičky, mohlo by to vést k její deformaci a ztrátě tvaru. Dětské nožičky se mohou v noci potit a vytvářet tak vhodné prostředí pro tvorbu bakterií. Pravidelným praním ponožky udržíte nožičky vašeho děťátka čisté a zdravé a předejdete možnosti podráždění pokožky.

Owlet Smart Sock je dostupná ve 3 velikostech. Naše ponožky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly dětem do 13,5 kg. Klasické balení obsahuje ponožky ve 2 velikostech – pro kojence do 3 měsíců a kojence do 18 měsíců. Balení Smart Sock plus obsahuje ještě větší velikost pro batolata do 25 kg, tu je možné zakoupit rovněž samostatně v rozšiřující sadě. Vhodná velikost se pro jednotlivé děti může lišit podle konkrétního tvaru a velikosti jejich chodidla. Je proto důležité vyzkoušet, která velikost správně padne, aby ponožka nebyla příliš utažená nebo příliš volná.

Ano, naše látkové ponožky se dodávají v různých barvách jako mátově zelená, matně růžová či tmavě zelená. Je rovněž možné dokoupit originální designové ponožky v pestré škále barevných provedení.

Ano, nabízíme standardní dvouletou záruku. Záruka se nevztahuje na poškození způsobená nesprávným používáním, praním v nevhodném režimu, či způsobená domácími mazlíčky.

Owlet Smart Sock je smart zařízení, které rodičům poskytuje přehled o hladině kyslíku a tepové frekvenci jejich miminka a také pocit klidu, kdykoli uloží své dítě ke spánku. Owlet Smart Sock není zdravotnický prostředek schválený FDA a je navržen a určen pro rodiny se zdravými kojenci. Neslouží jako náhrada postupů a opatření pro bezpečný spánek.

Pulzní oxymetrie se v amerických nemocnicích používá od roku 1987 a nebyly zjištěny žádné dlouhodobé účinky. Pulzní oxymetrie pacienty nepopálí ani nezpůsobuje jiná poškození, míra jakéhokoli rizika byla zcela minimalizována. Pokud je zařízení používáno podle doporučení, nemělo by vašemu dítěti způsobit žádnou újmu.

Baterii není třeba nikdy měnit.. Ponožka je napájena dobíjecí knoflíkovou baterií (podobnou jako v náramkových hodinkách.) Nabitá baterie vydrží 14 – 16 hodin provozu. Rychlé nabití na 8 hodin provozu trvá pouze 20 minut, do plného stavu se baterie nabije za 90 minut.

Ano, oba rodiče mají přístup k údajům svého dítěte v aplikaci prostřednictvím svých chytrých telefonů a stejně tak je mohou vidět a slyšet. Do aplikace se lze připojit ze tří smartfonů současně.

Ano! Základní stanice je primárním oznamovací systém pro Owlet Smart Sock. I když nemůžete živě sledovat naměřené hodnoty, základní stanice je navržena tak, aby vás upozornila, pokud se tepová frekvence nebo hladina kyslíku vašeho dítěte dostane mimo přednastavené normy.

Ano, nabízíme videochůvičku Owlet Cam! Streamuje 1080p HD video přímo do Owlet aplikace.. Kamera je vybavena nočním viděním, obousměrným přenosem zvuku, zvukem na pozadí, snímačem pokojové teploty, šifrovaným připojením k WiFi, širokoúhlým objektivem 130 stupňů a dalšími. Cam funguje skvěle samostatně, ale je také výborným doplňkem k Owlet Smart Sock.

Pokud základna nepřijímá ze senzoru platné hodnoty, například v důsledku uvolnění a pádu ponožky, upozorní vás na tuto skutečnost speciálním typem alarmu.

Každé dítě bude potřebovat své vlastní samostatné a kompletní zařízení Smart Sock. V aplikaci si však můžete snadno přidat více dětských profilů a zařízení Owlet, a vše v ní mít přehledně k dispozici a pod kontrolou.

Owlet Smart Sock není zdravotnické zařízení. Není určena k použití jako zdravotnický prostředek nebo jako náhrada zdravotnického prostředku. Není určena k diagnostice, léčbě, zmírnění nebo prevenci jakékoli nemoci nebo zdravotního stavu ani jako náhrada odborného vyšetření či jiného lékařského úkonu. Chytrá ponožka Owlet je určena pro zdravé děti do 18 měsíců věku a prahové hodnoty upozornění na Owlet Smart Sock nejsou tak přísné jako u lékařského monitoru. Tento produkt je určen pouze k tomu, aby vám pomohl sledovat pohodu vašeho dítěte a nikoli k tomu, aby vás nahradil v roli pečovatele. Odpovědnost za zdraví a pohodu dítěte stejně jako za dodržování zásad bezpečného spánku, zdraví a péče je nadále na rodičích.Owlet Smart Sock není diagnostický nástroj. Není vhodné jeho použití v případě, kdy vám lékař doporučí použití nemocničního pulzního oxymetru či monitoru apnoe. Neslouží jako náhrada péče dospělé osoby, je třeba dodržovat zásady bezpečného spánku dítěte.

Možná jste se tuto technologii setkali v ordinaci lékaře. Pulzní oxymetrie je v malé červené sponě, kterou vám nasadí na prst, když jdete do nemocnice. Přes vaši pokožku prochází světelný paprsek a na základě množství světla přeneseného do senzoru se měří množství průtoku krve a jejího okysličení.

Využívá Bluetooth 4.0 Low Energy a WiFi 2,4 GHz. Smart Sock nebude přijímat rušivé signály od domácích alarmů, mobilních telefonů nebo jiné elektroniky. Základní stanice využívá pro komunikaci s cloudem připojení k internetu prostřednictvím Vaší WiFi.

Nemůžou, monitor není zapnutý neustále a k pravidelné komunikaci s vaším telefonem používá Bluetooth Low Energy (BLE). Rádiové vlny generované zařízením jsou více než dvacetkrát nižší než u mobilních telefonů, které nosíme celý den v kapsách.

Aplikace Owlet je kompatibilní se zařízeními se systémem iOS 13 nebo novějším a se zařízeními se systémem Android 7.0 nebo vyšším.

Senzor Owlet Smart Sock 3 obsahuje malou baterii, která se po delší dobu vybije. Pokud se nechá úplně vybít, může to ovlivnit schopnost senzoru obnovit své původní vlastnosti. Zde je 6 kroků jak správně uchovávat vaší Owlet Smart Sock:
1. Senzor plně nabijte z napájecí základny (při nabíjení senzoru se ujistěte, že je základna zapojena).
2. Odpojte senzor od základny.
3. Vypněte senzor ihned po odpojení od základy.
4. Odpojte základnu.
5. Senzor a základnu skladujte na chladném suchém místě.
6. Senzor dobijte každých 6 měsíců – postupujte při tom opět podle kroků 1-5.

Nákupní košík
Přejít nahoru