O značce Owlet

Owlet je  inovativní značka, která se specializuje na výrobu smart zařízení pro kojence a malé děti. Firma byla založena v roce 2013 v americkém městě Provo v Utahu. Její zakladatelé Kurt Workman a Jordan Monroe při péči o své miminko trpěli obavami o jeho bezpečí a stresem z neustálých nočních kontrol, zda je v pořádku. Rozhodli se tedy zajistit rodičům klidnější spánek a vytvořit produkt, díky kterému mohou mít o svém miminku přehled a jistotu, že vždy dostanou potřebné informace ve správný čas.

Tak vznikl první produkt Owlet – chytrá ponožka Smart Sock. V roce 2015 společnost představila druhou verzi, která umožňovala sledovat i srdeční tep a hladinu okysličení krve. Od té doby za využití nejmodernějších technologií neustále pracují na vylepšení produktů, aby byly bezpečné, spolehlivé a jednoduše použitelné.  Byly vyvinuty nové generace chytrých ponožek a produktová řada byla rozšířena také o chytré kamery pro sledování spánku a měření teploty a vlhkosti vzduchu v místnosti.

Díky neustálým inovacím se Owlet stal jednou z nejvýznamnějších značek v oblasti péče o novorozence a kojence a získal řadu ocenění. Monitoroval více než 4,2 miliard úderů dětských srdíček a toto číslo stále roste. Již přes milion rodičů dalo svou důvěru Owletu – 94 % z nich navíc potvrdilo, že díky tomu mohou spát klidněji a 96 % cítí méně stresu. Spokojenost rodičů s produkty Owlet tak mluví za ně a dodává společnosti motivaci, aby ve svém úsilí nadále pokračovala. V současné době působí v USA, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandu i v Evropě.

Nákupní košík
Přejít nahoru